• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Projeler

Senemoğlu, N. (2013-   ). Hacettepe Üniversitesi ve Emniyet Genel Müdürlüğü işbirliği düzenlenen “Özel Güvenlik Görevlisi Eğitim Programı Geliştirme” Proje koordinatörü.

Senemoğlu, N., Berliner, C. D., Yildiz, G., Dogan, E., Celik, K., Savas, B., (2006-2007).  Turkish and American Students’ Study Skills and Learning Approaches. Arizona State University/Hacettepe University.

Senemoğlu, N., Yağcı, E., Demirel, M., Üstündağ, T., Pehlivan, H.,  Demir, K., Demirhan, C., Ayaz, Z. (2005). İlköğretimin İlk Yıllarında Öğretme-Öğrenme Süreçleri ve Öğretmen Yeterlikleri. Hacettepe Üniversitesi, Bilimsel Araştırmalar Birimi Projesi, Ankara.    

Proje Koordinatörü, EUA ‘Quality of Doctoral Programmes Project’ Network: 3’de Hacettepe Üniversitesi (2004).

Öğrenme Stratejilerini Öğrenmeleri Sağlanan Öğretmenlerin öğrencilerinin Öğrenme Düzeyindeki Artışın İzlenmesine İlişkin Bir Araştırma.” Yayımlanmamış Araştırma Raporu ve “Aktif Öğretme ve El Kitabı. Burdur: UNDP – GAP BKİ Kırsal Alanda Okula Erişimin İyileştirilmesi Proje No : 7-8’de Proje Koordinatörü (2001).

Milli Eğitim Bakanlığı ve Süleyman Demirel Üniversitesi, Burdur Eğitim Fakültesi Dekanlığı işbirliği ile Düzenlenen Öğretmenlere “Aktif Öğrenme-Öğretme Stratejileri Formatör Öğretmen Yetiştirme Kursu ” Proje koordinatörü (2001)

Milli Eğitim Bakanlığı ve Süleyman Demirel Üniversitesi, Burdur Eğitim Fakültesi Dekanlığı işbirliği ile Düzenlenen İlköğretim Müfettişleri “Aktif Öğrenme-Öğretme Stratejileri Kursu ” Proje koordinatörü (2000)

Milli Eğitim Bakanlığı ve Süleyman Demirel Üniversitesi, Burdur Eğitim Fakültesi Dekanlığı işbirliği ile Düzenlenen İlköğretim Müfettişleri “Aktif Öğrenme-Öğretme Stratejileri ve Materyallerinin Kullanımı Kursu” Proje koordinatörü (1999)

Milli Eğitim Bakanlığı, UNICEF, Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi işbirliği çerçevesinde “İlköğretimde Etkili Öğretme ve Öğrenme El Kitabı” Hazırlama Proje Koordinatörü (1998-1999)

Kadının Statüsü ve Sorunları Genel Müdürlüğü’nün “Örgün ve Yaygın Mesleki Eğitimin Kız Öğrencilerin Mesleğe Yöneltilmesi ve İstihdamı Açısından Değerlendirilmesi Projesi (1997)

Kadının Statüsü ve Sorunları Genel Müdürlüğü’nün İİBK. İstihdam Garantili İşgücü Yetiştirme Kurslarının, Kadın Eğitimi ve İstihdamı Açısından Değerlendirilmesi Projesi (1995-1996)

UNESCO Milli Komisyonu Eğitim İhtisas Komitesi ile Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi İşbirliği ile Gerçekleştirilen “Türkiye’de Öğrenim Gören Türk Cumhuriyetleri Öğrencilerinin Sorunları” konulu proje.
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Takvim
Saat